O nas

Polskie Opakowania

Polski dystrybutor palet drewnianych i opakowań.
Sprzedajemy palety nowe i używane.

Dostarczamy palety, które pozwalają naszym klientom wydajnie i bezpiecznie magazynować oraz transportować towary w Polsce, Europie i na świecie. Oferujemy palety drewniane w każdym rozmiarze i rodzaju, od dobrze znanych europalet po palety przemysłowe. Działamy kompleksowo, zapewniając również usługi odbioru, odkupu i naprawy palet.

Koncentrujemy się na rozwiązaniach opłacalnych dla klientów i przyjaznych dla środowiska. Naszym flagowym produktem są europalety używane, które charakteryzują się takimi samymi właściwościami technicznymi, jak palety nowe.

Dbamy o wysoką jakość i autentyczność naszych palet, dlatego podlegają one wielu punktom kontrolnym i są weryfikowane zgodnie z Kartą Oceny Palet, posiadają licencję EPAL oraz certyfikat UIC i IPPC.

Wiemy, że w biznesie liczy się czas, dlatego utrzymujemy na stanie ok. 100 000 palet w magazynach zlokalizowanych w strategicznych miejscach Polski. Dzięki temu, możemy realizować zamówienia naszych klientów najszybciej jak to możliwe, z dokładnością do godziny.

Pracujemy dla różnych sektorów, od spożywczego, po farmaceutyczny, chemiczny i motoryzacyjny, realizując małe i duże kontrakty dla znanych, światowych marek.

Skorzystaj z naszego kilkudziesięcioletniego doświadczenia w dziedzinie palet, aby zoptymalizować łańcuch dostaw i znaleźć rozwiązanie indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.
palety

Pisali o nas

Forbes
Business-Insider
20 letnie doświadczenie na rynku palet.
Posiadamy rekomendacje 3 światowych koncernów znanych marek produktów.
Do palet licencjonowanych przez instytucje certyfikujące przedstawiamy certyfikaty EPAL, UIC, IPPC (ISPM 15).
Ponad 100 000 sztuk sprzedanych miesięcznie palet dla 4 branż przemysłu: spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i motoryzacyjnego.
Weryfikujemy zgodność oraz poddajemy badaniom dostawy palet według Karty Oceny Palet – ECR (Efficient Consumer Response) oraz norm:
PN-EN ISO 8611-1, PN-89/M-78201, EN 13698-1:2003 (CEN – Europejski Komitet Normalizacyjny) którego odpowiednikiem jest norma PN-EN 13698-1:2005, PN-EN ISO 181613, UIC 435-2:2005.
POLSKIE OPAKOWANIA Sp. z o.o.
ul. Puławska 405, 02-801 Warszawa
NIP: 5272824338, REGON: 368549181