Opakowania z drewna dla wszystkich branż:

PALETY DREWNIANE:


PALETY NOWE

Od dobrze znanych europalet po palety przemysłowe w standardowych i niestandardowych rozmiarach. Popularne rozmiary dostępne natychmiast. Przejrzyj naszą ofertę nowych palet drewnianych lub wyślij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego.
palety nowe
PALETA EPAL/EUR/UIC
Standarowy rozmiar: 1200 x800 x144 mm

Nowa europaleta o standardowym rozmiarze 1200 x 800 x 144 mm. Idealna do transportu, magazynowania i magazynowania na regałach wysokiego składowania. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wysokiej jakości umożliwia bezpieczny i wydajny transport ciężkich ładunków na całym świecie. Każda paleta jest kontrolowana i dokładnie sprawdzana, co gwarantuje bezpieczeństwo towaru, odpowiednią ładowność i wytrzymałość. Paleta przystosowana jest do wielokrotnego użytku, co zmniejsza przyszłe koszty logistyczne. Standard ISPM-15 potwierdza odporność palety na bakterie. Paleta posiada licencję EPAL i UIC.

Ładowność 1500kg
Waga 25kg
Transport na całym świecie Tak
Licencja EPAL i UIC
Obróbka cieplna ISPM15
Normy EN-1369801, Kodeks UIC 435
Zgodność Prawo Własności Przemysłowej
Wsporniki lite drewno lub drewno trocinowe (do wyboru)
Zastosowanie Transport, magazynowanie i magazynowanie na regałach wysokiego składowania.

PALETA przemysłowa
Standarowy rozmiar: 1200 x800 mm lub 1200 x 1000 mm

Nowa paleta przemysłowa na płozach lub ramowa, w standardowym lub indywidualnym rozmiarze. Stanowi tańszy i lżejszy zamiennik dla europalet, o uniwersalnym zastosowaniu. Paleta przemysłowa jest idealna do transportu i magazynowania towarów w wielu branżach. Po obróbce ISPM-15 jest odpowiednia do transportu poza krajami Unii Europejskiej.

Ładowność 1500kg
Waga 10-25kg
Transport w Polsce i UE Tak
Transport na świecie Po obróbce ISPM-15
Obróbka cieplna ISPM-15 (opcja dodatkowa)
Zastosowanie Transport i magazynowanie

Paleta niestandardowa
Na wymiar

Nowa paleta niestandardowa wykonywana na wymiar według specyfikacji klienta lub do zaprojektowania od podstaw. Idealna do transportu i magazynowania w wielu branżach. Przyjmujemy zamówienia na palety o nietypowych wymiarach od najmniejszych tzw. ćwierć palet do palet gabarytowych. Po obróbce fitosanitarnej odpowiednia do transportu poza kraje Unii Europejskiej.

Zapytaj o produkt

PALETY UŻYWANE

Pełnowartościowe, certyfikowane palety z drugiej ręki, dzięki którym obniżysz koszty logistyczne w swojej firmie. Przetestowane pod kątem wytrzymałości na kolejne cykle użytkowania. Zamów u nas palety używane w standardowym lub niestandardowym rozmiarze, korzystając z formularza kontaktowego.
palety używane
Paleta EPAL/EUR/UIC - gatunek 1
Standardowy rozmiar: 1200 x 800 x 144 mm

Używana europaleta w gatunku 1 i rozmiarze 1200x800x144mm. Najwyższej jakości europaleta spośród używanych palet. Charakteryzuje się jasnym kolorem. Spełnia kryteria określone w Karcie Oceny Palet ECR. Standard ISPM-15 zapewnia wysoką jakość obróbki odkażającej, potwierdzonej przez Instytut Technologii Drewna. Paleta może być używana do transportu, magazynowania i magazynowania wysokiego składowania we wszystkich branżach. Zapewnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny..

Ładowność 1500kg
Waga 25kg
Transport na całym świecie Tak
Licencja EPAL i UIC
Obróbka cieplna ISPM15
Normy EN-1369801, Kodeks UIC 435
Zgodność Prawo Własności Przemysłowej
Wsporniki lite drewno lub drewno trocinowe
Zastosowanie Transport, magazynowanie i magazynowanie na regałach wysokiego składowania

Paleta EPAL/EUR/UIC - gatunek 2
Standardowy rozmiar: 1200 x 800 mm

Używana paleta w gatunku 2 i rozmiarze 1200x800x144mm. Paleta ma ciemniejszy kolor. Nie posiada uszkodzeń o charakterze technicznym. Dzięki obróbce według standardu ISPM-15 jest odpowiednio odkażona, sucha i czysta. Paleta w gatunku 2 spełnia kryteria określone w Karcie Oceny Palet ECR. Nadaje się do transportu, magazynowania i użytkowania w magazynach wysokiego składowania.

Ładowność 1500kg
Waga 25kg
Transport na całym świecie Tak
Licencja EPAL i UIC
Obróbka cieplna ISPM15
Normy EN-1369801, Kodeks UIC 435
Zgodność Prawo Własności Przemysłowej
Wsporniki lite drewno lub drewno trocinowe
Zastosowanie Transport, magazynowanie i magazynowanie na regałach wysokiego składowania

Paleta przemysłowa
Standardowy rozmiar: 1200 x 800 mm lub 1200 x 1000 mm

Używana paleta przemysłowa na płozach lub ramowa, w standardowym lub indywidualnym rozmiarze. Stanowi najtańszy i najlżejszy zamiennik spośród wszystkich palet. Przeważnie po jednokrotnym użyciu, jasna, może posiadać drobne odłupania desek lub wsporników, które nie powodują wad technicznych, nie obniżają nośności, ani wytrzymałości palety. Używana paleta przemysłowa nadaje się do transportu i magazynowania towarów w wielu branżach. Po obróbce ISPM-15 jest odpowiednia do wysyłki międzynarodowej poza Unią Europejską.

Ładowność 1200kg
Waga 10-25kg
Transport w Polsce i UE Tak
Transport na świecie Po obróbce ISPM-15
Obróbka cieplna ISPM-15 (opcja dodatkowa)
Zastosowanie Transport i magazynowanie

Paleta niestandardowa
Na wymiar

Używana paleta wykonana w typowym wymiarze np. 1200x1200 lub w nietypowym na wymiar. Przeważnie po jednokrotnym użyciu, może posiadać drobne odłupania wsporników lub desek, które nie powodują wad technicznych, nie obniżają nośności, ani wytrzymałości palety. Używana paleta niestandardowa to najtańszy zamiennik spośród palet wykonywanych w nietypowym wymiarze umożliwiająca transport i magazynowanie w wielu branżach. Po obróbce fitosanitarnej odpowiednia do wysyłki międzynarodowej poza Unią Europejską.

Zapytaj o produkt

SKUP PALET

palety nowe
PALETA EPAL/EUR/UIC - gatunek 1
Standarowy rozmiar: 1200 x800 x144 mm

Chcesz sprzedać używane palety EPAL/EUR/UIC? Jeśli tak — prosimy o kontakt. Kupujemy europalety w idealnym stanie, wymagające naprawy oraz takie, których nie można przywrócić do używalności. Palety mogą, ale nie muszą być posortowane ze względu na gatunek. Odbierzemy palety z całej Polski i Europy własnym transportem. Minimalna ilość palet, którą możesz u nas sprzedać to 100 sztuk. Maksymalna ilość — nawet kilkadziesiąt tysięcy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów.

PALETA EPAL/EUR/UIC - gatunek 2
Standarowy rozmiar: 1200 x800 mm

Chcesz pozbyć się używanych europalet? Możesz sprzedać palety w naszym skupie i sprawić, że zostaną ponownie wykorzystane. Przyjmujemy wszystkie rodzaje europalet, zarówno nieuszkodzone, jak i uszkodzone. Zapewniamy transport na terenie Polski i Europy. Palety nie muszą być posortowane. Kupujemy tylko hurtowe ilości — minimum 100 szt. Napisz do nas, żeby dowiedzieć się więcej.

PALETA EPAL/EUR/UIC - gatunek 3
Standarowy rozmiar: 1200 x800 mm

Chcesz sprzedać europalety? Skorzystaj z naszego skupu palet drewnianych. Kupujemy palety, które są pełnowartościowe lub uszkodzone. Oferujemy dojazd i odbiór palet na terenie Polski i Europy. Europalety mog być posortowane lub pomieszane. Zadzwoń lub zostaw wiadomość, aby poznać ceny skupu palet.

Paleta przemysłowa
Standardowy rozmiar 1200 x800 mm lub 1200 x1000 mm

Chcesz sprzedać używane palety przemysłowe? Kupujemy palety przemysłowe w dobrym, jak i złym stanie technicznym. Zapewniamy kompleksową usługę odkupu i odbioru palet na terenie Polski i Europy. Przyjmujemy ilości hurtowe od 100 szt. Skontaktuj się z nami, żeby sprzedać palety przemysłowe po uczciwej cenie rynkowej. Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o produkt
Zachęcamy do zapoznania się z Kartą Oceny Palet, co pozwoli Państwu dobrać palety do własnych potrzeb
palety

Opakowania z plastiku:

- PALETA PLASTIKOWA
- MAUZER - PALETOPOJEMNIK
- POJEMNIK PLASTIKOWY E2

Opakowania z metalu:

- GITTERBOX

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

Obszar działania

Obszar naszych
działań obejmuje

cały świat

Pisali o nas

Forbes
Business-Insider
20 letnie doświadczenie na rynku palet.
Posiadamy rekomendacje 3 światowych koncernów znanych marek produktów.
Do palet licencjonowanych przez instytucje certyfikujące przedstawiamy certyfikaty EPAL, UIC, IPPC (ISPM 15).
Ponad 100 000 sztuk sprzedanych miesięcznie palet dla 4 branż przemysłu: spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i motoryzacyjnego.
Weryfikujemy zgodność oraz poddajemy badaniom dostawy palet według Karty Oceny Palet – ECR (Efficient Consumer Response) oraz norm:
PN-EN ISO 8611-1, PN-89/M-78201, EN 13698-1:2003 (CEN – Europejski Komitet Normalizacyjny) którego odpowiednikiem jest norma PN-EN 13698-1:2005, PN-EN ISO 181613, UIC 435-2:2005.

Zadzwoń lub wyślij zapytanie
Przygotujemy dla Ciebie ofertę

(minimalna ilość zamówienia wynosi 200 sztuk)

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
POLSKIE OPAKOWANIA Sp. z o.o.
ul. Puławska 405, 02-801 Warszawa
NIP: 5272824338, REGON: 368549181