O nas palety
O NAS

Polskie Opakowania

20+

Lat doświadczenia

Polski dystrybutor palet drewnianych i opakowań.

Sprzedajemy palety nowe i używane.

Dostarczamy palety, które pozwalają naszym klientom wydajnie i bezpiecznie magazynować oraz transportować towary w Polsce, Europie i na świecie. Oferujemy palety drewniane w każdym rozmiarze i rodzaju, od dobrze znanych europalet po palety przemysłowe. Działamy kompleksowo, zapewniając również usługi odbioru, odkupu i naprawy palet.

Koncentrujemy się na rozwiązaniach opłacalnych dla klientów i przyjaznych dla środowiska. Naszym flagowym produktem są europalety używane, które charakteryzują się takimi samymi właściwościami technicznymi, jak palety nowe.

Dbamy o wysoką jakość i autentyczność naszych palet, dlatego podlegają one wielu punktom kontrolnym i są weryfikowane zgodnie z Kartą Oceny Palet, posiadają licencję EPAL oraz certyfikat UIC i IPPC.

Wiemy, że w biznesie liczy się czas, dlatego utrzymujemy na stanie ok. 100 000 palet w magazynach zlokalizowanych w strategicznych miejscach Polski. Dzięki temu, możemy realizować zamówienia naszych klientów najszybciej jak to możliwe, z dokładnością do godziny.

Pracujemy dla różnych sektorów, od spożywczego, po farmaceutyczny, chemiczny i motoryzacyjny, realizując małe i duże kontrakty dla znanych, światowych marek.

Skorzystaj z naszego kilkudziesięcioletniego doświadczenia w dziedzinie palet, aby zoptymalizować łańcuch dostaw i znaleźć rozwiązanie indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Pisali o nas
POLSKIE OPAKOWANIA SP. Z O.O. - Producenci palet

20 letnie doświadczenie na rynku palet.

Posiadamy rekomendacje 3 światowych koncernów znanych marek produktów.

Do palet licencjonowanych przez instytucje certyfikujące przedstawiamy certyfikaty EPAL, UIC, IPPC (ISPM 15).

Ponad 100 000 sztuk sprzedanych miesięcznie palet dla 4 branż przemysłu: spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i motoryzacyjnego.

Weryfikujemy zgodność oraz poddajemy badaniom dostawy palet według Karty Oceny Palet – ECR (Efficient Consumer Response) oraz norm: PN-EN ISO 8611-1, PN-89/M-78201, EN 13698-1:2003 (CEN – Europejski Komitet Normalizacyjny) którego odpowiednikiem jest norma PN-EN 13698-1:2005, PN-EN ISO 181613, UIC 435-2:2005.

4 branże przemysłu

Ponad 100 000 sztuk sprzedanych miesięcznie palet

Spożywcza
Chemiczna
Motoryzacyjna
Farmaceutyczna

  Obszar działania

  Obszar naszych
  działań obejmuje

  cały świat

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie
  Przygotujemy dla Ciebie ofertę

  (minimalna ilość zamówienia wynosi 200 sztuk)
  (minimalna ilość skupu wynosi 100 sztuk - tylko dla firm)